IMG_5998
Na polygon vlastním strojem

Spolujízda v dakarské buggy Can-Am Maverick

1 199 2 299 

Exkluzivní pronájem dráhy
Seznámení s tratí
Palivo v ceně
Služby řidiče
Zapůjčení závodního vybavení (helma, ochranné brýle, kukla)
Nabídku doporučujeme pro děti od 4 let.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Za úspěšně dokončeným závodem stojí nejen řidič, bez navigátora by totiž daleko nedojel. Vyzkoušejte si tuhle důležitou roli rovnou v našlapané buggy CAN-AM Maverick X, která si poradí i s tratí na proslulé Rallye Dakar. Tahle perfektně odpružená dvousedadlová mašina se 195 koňmi pod kapotou si poradí s kopci, náklony i bahnem. Prostě zdolá i nezdolatelné. O tom se přesvědčíte ze sedadla spolujezdce po boku zkušeného řidiče, který s vámi projede všechna zákoutí autokrosové nebo motokrosové trati.

Po tomhle zážitku budete mít bláto až za ušima, ale taky úsměv od ucha k uchu. Perfektní dárek pro všechny milovníky adrenalinové jízdy včetně těch, kteří ještě nemají řidičák.

Jak vše probíhá?

Nejprve si zarezervujete termín. Na jízdu se dostavíte 10 min. předem, aby byl dostatek času na vyřízení formalit a přestrojení se v „navigátora“. Poté zasednete do buggy, kde na vás bude čekat zkušený řidič, který vám pomůže s nastavením pásů, seznámí vás s tratí a samozřejmě zodpoví všechny vaše dotazy. Před jízdou se i s případným doprovodem můžete s buggy vyfotit.

Zážitek je závislý na počasí, za špatného deštivého počasí jízdy přesuneme na nový termín. Sezóna je od dubna do října.

 

Další informace

Varianta

1x Překážkový okruh na polygonu Hummer centra, 2x Překážkový okruh na polygonu Hummer centra