IMG_20211022_100515

BEDNA – KRÁL OFFROADU HUMMER

2 990 

Zkus řídit opravdovou legendu – vojenský speciál Americké armády HUMVEE. Tento unikátní vůz byl vyvinut speciálně pro účely americké armády. V prostorách speciálně upraveného terénního polygonu HUMMER CENTRA  máte jedinečnou možnost vyzkoušet jeho mantinely za volantem. A věřte, že tento stroj popírá zákony fyziky!

5 skladem

Popis

Platnost voucheru 12 měsíců od data zakoupení.

1x Dřevěná bedna TOP SECRET  

1x Ocelové páčidlo.

1x Voucher na jízdu vozem Humvee s platností 12 měsíců.Průběh:  Po příchodu Vás instruktor seznámí s armádním speciálem HUMVEE a jeho jízdními vlastnostmi (cca. 5 minut). Po dobu dalších 15 minut budete vůz řídit sám (sama). Úkolem bude zdolat ty největší pasti v podobě náklonů, brodů a překážek, kterých je na trati opravdu požehnaně. Toto vše můžete zažít ještě s dalšími dvěma osobami. Pokud bude chtít doprovod zůstat v klidu a vše zdokumentovat, máme po celé trati připraveny odpočívadla. Z nich je možné celou jízdu sledovat.

1x Kovový model vozu HUMVEE v měřítku 1×48 s otevíracími dvířky

1x Triko pánské či dámské s motivem HUMMER ve velikosti S – 3XL (při nevyhovující velikosti, možnost výměn při čerpání zážitku – standardně v bedně pánská velikost XL)

1x Krásný porcelánový hrnek s motivem HUMMER

1x Vůně do vozu s motivem HUMMER

2x Samolepka s logem HUMMER Centrum