O nás

Jsme Hummer centrum

Tam kde ostatní končí, my začínáme!

Takové heslo my razíme! Disponujeme pozemkem o rozloze deseti hektarů, na kterém leží rozsáhlý offroadový polygon a středověká Tvrz HUMMER.
Přijďte k nám zažít mnoho adrenalinových zážitků.
Specializujeme se také na organizaci firemních akcí, teambuilding a akce v terénu, buď ve středověkém stylu nebo v duchu adrenalinu s legendárními vozy HUMMER.

více než 18000
realizovaných zážitků
přes 1500
firemních akcí
20 let
zkušeností

HUMMER Centrum

HUMMER Centrum, zaměřené na outdoorovou zábavu s americkými vozy, lze jakoukoliv akci Tvrze HUMMER spojit s adrenalinem v HUMMER Academy. Součástí HUMMER Academy je terénní polygon, na kterém se můžete svézt ve vojenských Humvee, civilních vozech HUMMER H2 nebo H3 a vyzkoušet si tyto legendární vozy řídit.

Můžete si také zařádit na čtyřkolkách a nebo na virtuálním závodním simulátoru 301. Areál Tvrze HUMMER a HUMMER Centra nabízí prostory a zábavní programy také pro firemní akce, od návrhu až po realizaci.


Tvrz Hummer

Tvrz HUMMER se specializuje na celodenní akce pro veřejnost, převážně pro rodiny s dětmi. Můžete zde oslavit narozeniny a nebo uspořádat svatbu jak v klasickém, tak i ve středověkém stylu. Do Tvrze mohou děti vyrazit na školní výlet se zábavně - výukovým programem tématicky cíleným do středověku.

Tvrz HUMMER je stálý přírodní zábavní park ve středověkém stylu pro celou rodinu, první svého druhu v České republice. Návštěvníci zde mohou zažít na vlastní kůži atmosféru středověkého města, šermířské duely, jezdecké souboje, tanečnice, klauny, pyrotechnické efekty, koňskou show, hudební a taneční představení a poutavé a efektní večerní programy a hry nejen s historickou tématikou.


Děkujeme za krásný zážitek, vše naprosto super a instruktor na 1 s hvězdičkou. Všem moc děkujeme
Lenka Mel Pšt
Děkujeme za super odpoledne v Hummer centru. Super zážitky, jídlo i velmi příjemný personál. Rádi se k Vám budeme vracet! 😉🚘
Tomáš Novotný
Best Hummer off-road club!! Everyone who goes to prague must go there and try the H1 and H2 driving experience!
Ramon Roca Pintat