MAR00823

Terénní čtyřkolky

1 990 

  • Balíček obsahuje: 45 minut (10minut instruktáž + 35minut jízdy)
  • Doprovod: možný
  • Počasí: Zážitek je možné čerpat nezávisle na počasí.
  • Informace: Pro čerpání zážitku zvolte sportovní oblečení a také obuv vhodnou k řízení vozu. Nedoporučujeme podpatky ani těžké boty. Řídit vozidlo smí pouze osoby vyšší 150 cm, starší 18-ti let s vlastním řidičským průkazem skupiny B.
Kategorie:

Popis

Láká Vás terénní jízda a chcete ji zažít skrze řídítka čtyřkolky? My Vám to umožníme. Půjčíme Vám stroj, bláto, brody, sjezdy a výjezdy. Zkrátka vše, co je k tomuto náročnému sportu potřeba.

K dispozici je celou dobu zkušený instruktor, který je celou dobu na blízku na své čtyřkolce, vysvětlí a předvede, kde má tento stroj své mantinely. Vhodné pro jednotlivce i partu kamarádů.

Průběh: Po příchodu bude klientovi zapůjčena helma, rukavice a v blátivém počasí i kombinéza, po krátkém představení čtyřkolky si klient sedá ihned za volant a dle pokynů instruktora vyráží na první ze tří sekcí.

Sekce jsou rozděleny od nejlehčí až po tu, kde garantujeme, že klient projede se čtyřkolkou takový terén, který by těžko prošel pěšky. Mezi sekcemi se klient bude mít možnost projet i svižněji aby, obrazně řečeno, prožil vítr ve vlasech. Během jízdy instruktor vysvětlí, jak v jednotlivých případech pracuje tato technika a co vše lze zažít s nízkým těžištěm u takto otevřeného stroje.