Školní výlety

Po stopách historie 2022

Celodenní výukové programy pro děti školní i předškolní

Výukový program „Po stopách historie“ pro skupiny dětí ze základních škol probíhá každý týden ve středu a ve čtvrtek. Pro děti z mateřských škol je program připraven každý týden v úterý.
Školní výlet pro vás uspořádáme od začátku května do konce září.

Program:
Po příjezdu (přibližně v 10:00) vítá skupinky dobová stráž Tvrze HUMMER, která odvádí děti do areálu městečka a samotné Tvrze.
Zde přebírá skupinky moderátor. Ten zahajuje celý program úvodním slovem a je po celý den plně k dispozici dětem i pedagogům. V provozu jsou zdarma po celý den atrakce (dětský hrad, hladový rytíř, lukostřelba, dobývání hradu a nově také odpočinkový prostor s naučnou stezkou o rostlinách s mnoha aktivními prvky a velkou lanovou pyramidou).
Při větším množství dětí je možné využít jízdy na koních, skákací hrad či trampolínu.
Následuje divadelní program  „Příběh rytíře“ na malé scéně v městečku Tvrze HUMMER.
Po zhlédnutí programu a občerstvení, se děti vydají po stanovištích s názvem  „Po stopách historie“ . Na nich plní děti jednoduché úkoly a kvízy. Po splnění celé stezky dostávají děti odměny.

Dále děti absolvují „Opičí dráhu“ spolu s hledáním pokladu v odpočinkovém prostoru, který vznikl v roce 2013 za podpory Ministerstva pro místní rozvoj.

V rámci celodenního programu mohou děti navštívit některou z kreativních dílen. Zde si mohou vyzkoušet výrobu dle tradičních postupů a vlastní výtvor si tak odnést s sebou domů.
Pro rok 2022 je opět pro děti připravena dětská zoo, kterou neustále rozšiřujeme. Děti se zde seznámí s tradičními zemědělskými zvířaty, které mohou pohladit i nakrmit.

V provozu je po celou dobu i adrenalinový motoristický polygon, kde mají děti možnost /po domluvě s pedagogy/ svezení se ve vozech HUMMER, na čtyřkolkách či v simulátoru převrácení vozu.

Rozloučení je plánováno vždy na 15:00, kdy se s dětmi loučíme výukou tanců, ukázkou zbraní, zbroje a také divadelně šermířským vystoupením.

Informace:

Vstupné pro dítě na celodenní program je 180,- Kč.
Pedagogický dozor vstupné nehradí, naopak zveme na kávu zdarma.

V městečku Tvrze HUMMER je řada odpočinkových míst, kde je možné se občerstvit buď z vlastních zásob nebo zakoupit v Taverně městečka Tvrze HUMMER.

Zároveň je možnost objednání hromadného obědového menu  – 90,- Kč (kompletní obědové menu v Taverně – hlavní jídlo, ovoce + nápoj).

Program v areálu probíhá za každého počasí. Pro větší komfort a pohodlí disponujeme zastřešenou scénou, kde se v případě nepřízně počasí odehrávají divadelní vystoupení.

Zajišťujeme autobusovou dopravu v rámci hlavního města Prahy a okolí. Pro bližší informace o výukových programech, jejich organizaci, rezervaci termínu,  či o zajištění autobusové dopravy, nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 272 700 757 nebo e-mailu: prodej@hummer.cz