Školní výlety

Zábavné a výukové programy pro děti školní i předškolní ve Tvrzi HUMMER 2023

Tematické výukové programy ve Tvrzi Hummer pro skupiny dětí ze základních a mateřských škol probíhají každý den v týdnu od začátku května do konce června.

Každý den je připraven jiný program. Proto máte možnost zvolit ten, který je dětem nejbližší a po té jednoduše rezervovat.

Tematické okruhy výukových a zábavných programů pro rok 2023

Každé úterý – Piráti

V tyto dny se vrací piráti ze své plavby do domovského přístavu . A určitě budou verbovat novou posádku z řad dětí. Zhlédnete šermířské vystoupení a děti budou mít možnost vyzkoušet si život na pirátské lodi.

Každou středu – Po stopách české historie

Herold, šašek a rytíři provedou děti zábavnou formou historií rytířství. Pro děti bude přichystaný program „Příběh rytíře“. Jedná se o vyprávění o životě a výcviku Rytířů od 9. století do 15. století. Během vyprávění budou děti aktivně zapojovány do her a dění.

Každý čtvrtek – Z pohádky do pohádky

Tvrz HUMMER je plná pohádkových postav, které děti provedou pohádkovými stanovišti, na kterých si vyzkouší své znalosti pohádkových světů. Tento program je určen spíše pro mladší děti z MŠ.

Program:

Po příjezdu (přibližně v 10:00) přivítá skupinky stráž Tvrze HUMMER, která odvede děti a jejich doprovod do areálu městečka a samotné Tvrze.
Zde přebere skupinky moderátor. Ten zahájí celý program úvodním slovem a je po celý den plně k dispozici dětem i pedagogům.
V každém dni bude pro děti připraven tematický program, který bude obohacen rovněž tematickými stanovišti, kde děti plní dílčí úkoly buď týmově nebo individuálně . Za ty jsou po skončení odměňováni.
V provozu budou zdarma po celý den atrakce (dětský hrad, hladový rytíř, lukostřelba a další) a také odpočinkový prostor s cvičebními prvky a lanovou pyramidou.

Rozloučení je plánováno vždy na 15:00

Informace

Vstupné pro dítě na celodenní program je 240,-Kč. Programy organizujeme při min. počtu 50dětí.
Pedagogický dozor vstupné nehradí, naopak zveme na kávu zdarma.
Cena občerstvení je 80,- Kč (obědový balíček) nebo 110,- Kč (kompletní obědové menu v Taverně – hlavní jídlo, ovoce + nápoj). Není však problém přinést si svačiny s sebou. Vhodných odpočinkových míst k občerstvení je u nás dostatek.
Program v areálu probíhá za každého počasí. Pro větší komfort a pohodlí disponujeme zastřešenou scénou, kde se v případě nepřízně počasí odehrávají divadelní vystoupení.
Zajišťujeme autobusovou dopravu v rámci hlavního města Prahy a okolí. Pro bližší informace o zajištění autobusové dopravy, nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 605 220 240

Kontakt

Telefon pro rezervace : +420 272 700 757
E-mail : prodej@hummer.cz