_MAR7418

Bagristou na zkoušku

3 400 

  • Balíček obsahuje: 45 minut (instruktáž + bagrování)
  • Doprovod: možný
  • Počasí: Zážitek je možné čerpat od března do prosince nezávisle na počasí
  • Informace: Pro čerpání zážitku zvolte sportovní oblečení a také obuv vhodnou do terénu. Nedoporučujeme podpatky ani těžké boty. Řídit stroj smí pouze osoby vyšší 150 cm, starší 18-ti let s vlastním řidičským průkazem skupiny B.
Kategorie: Štítek:

Popis

Zážitek pro opravdové chlapy. Sportovní či terénní vozidla, čtyřkolky a motorky. To vše jste již zkusili a myslíte, že Vás nic nepřekvapí? Vyzkoušejte „tvrdou“ práci s opravdu velkým strojem. Dostanete úkol a práce za Vámi bude skutečně vidět. Zažijte práci bagristy.

Průběh:  Po tvém příchodu Vás instruktor seznámí s kolovým traktor bagrem a jeho pracovními vlastnostmi (cca. 10 minut). Po dobu dalších 35 minut budete stroj ovládat sám (sama). Úkolem bude vybagrovat třeba i tunu hlíny z přesně daného prostoru. V kabině budete sám, ale doprovod může fotit a natáčet dle libosti. V místě bagrování jsou k těmto účelům připravena odpočívadla. Z nich je možné práci sledovat. Po absolvování zážitku přijměte pozvání k občerstvení v našem motorestu, či ke strávení dne na tvrzi HUMMER (od dubna do října), kde probíhají sezónní historické oslavy a slavnosti.